Tellers & schrijvers

Mijne heren let op!! de wedstrijden staan vermeld op volgorde van spelen.

Ruilen ( indien nodig) doet u met een collega welke is vermeld op een van de lijsten, NIET MET DE WEDSTRIJDLEIDER. Wel stelt u hem op de hoogte van het ruilen.

1e wedstrijd,

Districtsfinale  Klein  klasse (4 tafels)
Arbiters    / Schrijvers woensdag vrijdag zaterdag
Speeldatum
Aanvangstijden 19.00 – 23.00 uur 19.00 – 23.00 uur 12.30 – 16.30 uur
Naam
Ben Beemsterboer
Marieke Schigt
Arie Rietveld
Ed van Stralen
Gerrit Rus
Marco Kraakman
Nico Kraakman
Anton Beers
Arie Krul
Cok Tukker
Dick Kos
Hans Kos
Jan Langendijk
Piet Tromp

A = Arbiter
W = Wedstrijdleider
X = Tellen of schrijven

2e wedstrijd

Voorwedstrijden Libre Klein 1e klasse (2 tafels)
Arbiters    / Schrijvers woensdag vrijdag zaterdag
Aanvangstijden 19.00-23.00 uur 19.00-23.00 uur 13.00-17.00 uur
Naam
Ben Beemsterboer
Jan Stoop
Marco Hink
Nico Gruijs
Ton van Til
Johan Schaddenhorst
Nico Stuifbergen
Wil Hoogland

A = Arbiter
W = Wedstrijdleider
X = Tellen of schrijven

3e wedstrijd

Gewestelijke finale Driebanden Klein 2e klasse (4 tafels)
Arbiters    / Schrijvers vrijdag zaterdag zondag
Aanvangstijden 19.00 – 23.00 uur 11.00 – 17.00 uur 12.00 – 17.00 uur
Naam
Ben Beemsterboer
Marieke Schigt
Ed van Stralen
Giel Pankras
Henk Holthuis
Nico Kraakman
Cok Tukker
Hennie Hink
Jan Beemsterboer
Klaas Sneekes
Peter Kuilboer
Peter Vermeij
Piet Tromp
Pim Ekhart
Rico Salari
Wil Hoogland

A = Arbiter
W = Wedstrijdleider
X = Tellen of schrijven

4e wedstrijd

Voorwedstrijden Libre Klein 1e klasse (4 tafels)
Arbiters    / Schrijvers vrijdag woensdag vrijdag
Aanvangstijden 19.00 – 23.00 uur 19.00 – 23.00 uur 19.00 – 23.00 uur
Naam
Ben Beemsterboer W W W
Hans Kooistra
Jan Stoop
Willem Krijnen
Cor ter Burg
Jan Korver
Jan Wilmink
Jelle de Jong
Joop Looijenga
Kees Vermeulen
Lieze Rinsma
Maurits Kool
Menno Boon
Nico Jonker
Nico Thijssen
Piet Langendijk
Ruud Schigt
Theo Kraakman
Ton van Til

A = Arbiter
W = Wedstrijdleider
X = Tellen of schrijven

5e wedstrijd

Voorwedstrijden Bandstoten 2e klasse (4 tafels)
Arbiters    / Schrijvers vrijdag woensdag vrijdag
Aanvangstijden 19.00 – 23.00 uur 19.00 – 23.00 uur 19.00 – 23.00 uur
Naam
Ben Beemsterboer W W W
Ed van Stralen
Giel Pankras
Jan Stoop
Arie Krul
Dick v/d Kommer
Dirk de Graaf
Han Reijm
Hans Bommer
Harry Zuurbier
Hen Slooves
Jan Reijne
Jelle de Jong
Joop Looijenga

A = Arbiter
W = Wedstrijdleider
X = Tellen of schrijven